HomeLara İlaçlama

Lara İlaçlama

Lara İlaçlama

Lara Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı bir semt adı. Antalya’nın güney doğusundaki Lara Antalya’nın en uzun sahil şeridini de bünyesinde bulunduruyor. Kırcami, yeşilbahçe, şirinyalı, fener, çağlayan, ermenek, güzeloba, güzeloluk, kundu semtin en bilinen mahallerindendir. Düden şelalesi de Lara’da denize dökülmektedir. Şelalenin döküldüğü havzada cafe ve restaurantlarında bulunduğu Düden park halka 7/24 hizmet vermektedir.

Lara’da yerel esnaf haricinde turizm oldukça gelişmiştir. Hoteller, tatil köyleri gibi tesislerin yanında turizm acentaları da bu bölgede yoğunlaşmaktadır. Hoteller genellikle kundu bölgesinde bulunsa da semtin ara sokaklarında ve ya caddelerinde de butik hoteller ve 5 yıldızlı hoteller bulunmaktadır.

Kurulduğundan itibaren şehrin en büyük alış veriş merkezi olan Terracity‘ de Lara‘da yer almaktadır.

Lara’nın diğer bir cazibe merkezi de Lara Beach‘tir. Bünyesinde bulundurduğu bir çok sahil işletmesi ve gece eğlence merkezi ile hem yerel halka hem de turistlere hizmet vermektedir.

Lara semti anlaşılacağı üzere bir çok mekana ve insana ev sahipliği yapmaktadır. Lara aynı zaman da bir çok sokak hayvanına, ehil ve evcil hayvanlara da yaşam alanı sağlamaktadır. Ayrıca bölgede tarım faaliyetleri hala devam etmektedir.

Lara semti evde görmek istemeyeceğimiz fare, sıçan, hamam böceği, karınca, gibi bir çok hayvana da ev sahipliği yapmaktadır. Evinizde görmek istemeyeceğiniz hayvanlardan kurtulmak için LARA İLAÇLAMA 0545 814 07 07.

Hemen Ara
× Whatsapp İletişim