HomeApartman ve Site İlaçlama

Apartman ve Site İlaçlama

ANTALYA FARE İLAÇLAMA HİZMETİ
ÜCRETSİZ KEŞİF VE BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN
0545 814 07 07

Apartman ve Site İlaçlama

Özellikle Antalya da eski tek katlı evlerin ömrünün sonuna gelindi ve artık hemen hemen herkes apartman ve sitelerde yaşıyor. Eski evlerde şimdiki konfor olmadığı gibi birlikte yaşamanın getirdiği sıkıntılarda yoktu.

Yeni binalarda ortak yaşamla birlikte hayatımıza odunluk, sığınak, kömürlük, logarlar gibi alanlar da hayatımıza dahil oldu. Bu alanlara konulan eşyalar başta Amerikan hamam böceği, fareler, sıçanlar olmak üzere birçok hayvana yuva sağlamaktadır. Hatta logarlar sayesinde evlere direk boru hattı çıkmış oldu.

Binanızda bu canlıların bulunmaması için yapılacak ilaçlama uygulamalardan en etkilisi genel alanların ilaçlanmasıdır ki bu işlemi sizlere Antalya’da en uygun fiyat ve kaliteli olarak LARA İLAÇLAMA sunmaktadır.

Genelde evde hamam böceği, fare, pire gibi canlılar görüldüğünde genelde kaynağa inilmez ve sadece ev ilaçlanır. Aslında bu hayvanların geldiği yer binaların bodrum, sığınak, odunluk, kömürlük, logar ve foseptik çukurlarıdır. Bu alanlarda yapılacak uygulamalar ile hem bu canlıları evlerde görmemizi hem konfor ve Sağlık açısından rahat etmemizi hem de bu canlıların oluşturacağı ekonomik zararları sıfırlamamız demektir. Binalarda içimiz rahat oturmak için LARA İLAÇLAMA 0545 814 07 07.

Antalya’da yazları sıcak ve yüksek nemli olduğu için binalarda pire, fare, hamam böceği, sinek türleri, karınca türleri, tahta kurusu, sıçanlar, gümüşçün, akrep türleri, yakarcalar, çıyan ve kırk ayaklar çok rahatlıkla yaşamakta ve üreyebilmektedir.

1) Bariyer Yöntemi : Binanın çatısına çıkılarak çatının bütün köşeleri ilaçlanır. Yağmur deliklerine uygulama yapılır. Daha sonrasında binanın merdiven boşluklarına sıkılarak aşağıya inilir. Bu yöntem sonucunda binanın koridorlarında böcekler girse bile ilacın etkisi ile imha olacaktır.

2) Yemleme Yöntemi: Amaç farelerin olduğu yerlere yemi ulaştırıp hayvanın yemi yiyerek ölmesini sağlamaktır. Bunun için odunluk, logar, sığınak, kömürlük gibi alanlara fare yemi atılır. Ortamda bulunan hayvan için ortalama ölüm süresi 15 gündür.

3) Pulverizatör Yöntemi: Sığınak, odunluk, kömürlük, logar gibi alanlarda bariyer yöntemi yetersizdir. Bunun yerine benzin motorlu pulverizatör (sırt motoru) adı verilen cihazlar kullanılır. Amaç kimyasalın her yere bulaşması sonucu hızlı sonuç almaktır.

4)Termal Sisleme Yöntemi : T.B.M.M. kararı ile açık alanlarda, bina içlerinde, evlerde uygulanması yasaklanmıştır. Sadece afet durumlarında ve insan elinin ulaşamayacağı yerlerde uygulanması serbesttir. Uygulamanın temel prensibi benzinli motorun çalışıp 800 santigrat dereceye kadar çıkması ve mazotu yakarak yoğun sis tabakası oluşturarak sıcak havanın hareket etmesini sağlamaktır. Logar borularında ulaşılamayacak yerlere ilaç bu sayede ulaştırılır.

ANTALYA APARTMAN SİTE LOJMAN İLAÇLAMA HİZMETİ

Evde Kalıcı Leke, Koku, Renk, İz Olur Mu?
Herhangi bir şekilde evinizde kalıcı leke, renk, iz, koku kalmaz.
Eve Ne Zaman Girebiliriz ?
En az 4 saat sonrasında girilebilir 30 dakika havalandırmadan sonra evin içinde yatılabilir.
 
İlaçların Bize Zararı Var mı ?
Kullanılan kimyasallar Dünya Sağlık Örgütü ( World Health Organization – WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup yapılan testlerde insanlarda uygun uygulama koşullarında zarara neden olmadığı anlaşılmıştır.
İlacın Etkisi Ne Kadar Sürer?
6 Aya kadar İlaçlarımız Etkilidir.
Hemen Ara
× Whatsapp İletişim