0545 814 07 07
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

KONYAALTI İLAÇLAMA

Anasayfa » KONYAALTI İLAÇLAMA

Sahilleri birçok turizm şehri ile yarışan Antalya‘nın belki de en güzel ve en temiz sahillerine sahiptir. Boğaçayı aktığı havza ve döküldüğü bölge de olta balıkçılığı yapılmaktadır. İlçe özellikle hafta sonları yer bulamayacağınız kahvaltı salonları ile etnik bir görüntü vermekteyken taş ocakları ve madenleri ile sanayiyi de bünyesinde bulundurmaktadır. Bu kadar güzel sahilleri olan bir bölgenin hotel olarak ta zengin olması şaşırtıcı değildir. İlçe de eski bataklık bölgeleri düzenlenmiş ve sivrisinek yaşam alanları kurutulmuştur. Ama kurutulan bataklık bölgesindeki canlılar şehirleşme ile altyapı sistemleri aracılığı ile evlere kadar gelmektedir.

Boğaçayındaki balıklar sadece insanlar için değil fareler ve yılanlar için de besleyicidir. Fareler beslendikleri zaman üreme isteği duyacaklardır.  Üreme de temel olarak farelerin yuva bulması gerekmektedir. Çevredekş insan yapılarında kuytu köşe çok vardır. Bu alanlar fareler için yuva olarak kullanılabilir. Aynı zamanda fareler yılanların besin kaynakları arasındadır.Fareleri yemesi de o kadar kolay değil bazen kilometrelerce takip gerekmektedir. Bu takip bazen bahçede, bazen evde bitebilir. Bunun önüne geçmek için evinizin ve binanızın periyodik uygulamasını yaptırmak tavsiye edilir.

Antalya böcek ilaçlama konusunda istediğiniz desteği bulabileceğiniz gibi tüm antalya bölgesine hizmet verilmektedir.Özellikle konyaaltı , uncalı mahallesi , liman mahallesi , hurma mahallesi hizmet bölgelerimizden bazılarıdır.

Ayrıca Muratpaşa Böcek İlaçlama Hizmetimizde Bulunmaktadır

LARA İLAÇLAMA irtibat için 0545 814 07 07

Call Now ButtonHEMEN ARA 0545 814 07 07