HomeKuş Biti İlaçlama

Kuş Biti İlaçlama

ANTALYA KUŞ BİTİ İLAÇLAMA HİZMETİ
ÜCRETSİZ KEŞİF VE BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN
0545 814 07 07

Kuş Biti İlaçlama

Antalya kuş biti ilaçlama konusunda istediğiniz desteği bulabileceğiniz firmamız, dilediğiniz an hizmet vermek için bir telefonunuzu bekliyor. Titiz çalışmamız ve kesin çözümümüzle! Sağlık Bakanlığı Onaylı Firmamıza Ücretsiz Keşif ve Bilgi Almak için Hemen Arayın.

KUŞ BİTİ

Güvercin biti, post biti gibi adlarla da anılır. Belirtileri arasında kaşıntı, kabarıklıklar, kızarıklıklar, genellikle klima yada panjur üzerine kurulmuş kuş yuvaları vardır. Kuş bitleri hem memeli hayvanlardan hem kuşlardan kan emebilirler. Evlerinizde evcil hayvanlar varsa bu hayvanlarında veteriner hekimlerce ilaçlanması gerekmektedir.

KUŞ BİTİ İLAÇLAMA

Vücutları sırttan basıktır. 6 mm boyundadır. Bu da en ufak deliklerden geçebilirler. Yürüme bacağı şeklindedir. Tutunmaları da kolaydır.Ama geneli kuşlar ve kümes hayvanlarının tüyleri arasında yaşarlar. Bu da evlerde yuva yapan kırlangıç, kumru gibi kuşlarla evlerimize taşınmaları kolaylaşır. LARA İLAÇLAMA olarak kalıcı ilaç ve buhar uygulaması gibi yöntemlerle kısa sürede kesin sonuç alınmaktadır

Siz de  Kuş Bitin ‘ den kalıcı olarak kurtulmak için antalya Kuş Biti  ilaçlamayı hemen arayabilirsiniz.

Antalya Kuş Biti İlaçlama Hizmeti

Evde Kalıcı Leke, Koku, Renk, İz Olur Mu?
Herhangi bir şekilde evinizde kalıcı leke, renk, iz, koku kalmaz.
Eve Ne Zaman Girebiliriz ?
En az 4 saat sonrasında girilebilir 30 dakika havalandırmadan sonra evin içinde yatılabilir.
 
İlaçların Bize Zararı Var mı ?
Kullanılan kimyasallar Dünya Sağlık Örgütü ( World Health Organization – WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup yapılan testlerde insanlarda uygun uygulama koşullarında zarara neden olmadığı anlaşılmıştır.
İlacın Etkisi Ne Kadar Sürer?
6 Aya kadar İlaçlarımız Etkilidir.
Hemen Ara
× Whatsapp İletişim