0545 814 07 07
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

UNCALI İLAÇLAMA

Anasayfa » UNCALI İLAÇLAMA

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde yer alan mahalle tarihi sürecinde gelişimini tamamlayarak Antalya’nın semtlerinden biri olmuştur. Bölgede genellikle büyük siteler ve bu büyük sitelerde yer alan kobi tabir edilen işletmeler yer almakta.

Uncalı denmesinin sebebi ise semtte eskiden bir değirmenin bulunması ve değirmenin sahibinin adının Ali olması zamanla uncu Ali bugün ki Uncalı olmuştur. Değirmenin olduğu yerde doğal olarak akarsu da vardır. Bu akar suyun adı ise Boğaçayı’dır.

Boğaçayı tatlı su ve tatlı-tuzlu su balıklarına ev sahipliği yapmaktadır. Hafta sonları havza da balık avlayan insanları görmek mümkündür. Boğaçayı sadece balıklara ev sahipliği yapmaz fare, sıçan, sinek, hamam böceği, karınca gibi bir çok kent zararlısıda akar suyun havzasında yuva bulmaktadır kendine. Orda da sınırlı kalmazlar evlerde gıda aramak ve yuva yapmak için yayılım gösterebilirler. Evlerinizde haşereleri görmemek için hem site-binalarda sığınak, odunluk, kömürlük, kapalı otopark, logar sistemi, merdiven boşlukları hem de evlerinizde uygulama yapmak gereklidir.

LARA İLAÇLAMA 0545 814 07 07

BİY.GÜRBEY ERBAY

MESUL MÜDÜR

Call Now ButtonHEMEN ARA 0545 814 07 07