HomeOkul ve Yurt İlaçlama

Okul ve Yurt İlaçlama

ANTALYA OKUL VE YURT İLAÇLAMA HİZMETİ
ÜCRETSİZ KEŞİF VE BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN
0545 814 07 07

ANAOKULU VE KREŞ İLAÇLAMA

İnsanların daha fazla paraya ihtiyacı ile annelerinde çalışması şart oldu. Bununla beraber evdeki çocuklara bakacak ve bişeyler öğretecek kurumlara olan ihtiyaç ile birlikte açılan anaokulları günümüzde okul öncesi öğretim adı altında zorunlu hale gelmiştir.Bu okullarda tabi ki diğer okul türlerinde olduğu gibi fare ve hamam böceklerinin hedefindedir. Özellikle çocukların yere döktüğü gıdalar, yapıştırıcılar, kağıtlar gibi birçok malzeme bu hayvanlar besleyici ya da yuva yapması için gereklidir. Bu sebeple de ana okulları ve kreşlerin ilaçlanması gereklidir. Antalya bölgesindeki okul , kreş , yurt anaokulu gibi yerleri ilaçlama işlemi yaparken bu okullarda 0-6 yaş grubu çocuklarında olduğu düşünüldüğünde daha ince eleyip sık dokumak gerektiği de aşikardır.Sizde çocuklarınızın sağlığını Antalya ilaçlamaya gözünüz kapalı teslim edebilir bize ulaşabilirsiniz.

 1) Bariyer Yöntemi: Sınıfların köşeleri ilaçlanır, tuvaletlerde uygulama yapılır. Dolapların arkasına ve alt kısımlarına kimyasal uygulanır. Mutfaklarda lavabolara ve köşe bentlere sıkılır.

  2) Jel Yöntemi: Ana okullarının mutfaklarında uygulanır. Kalıcı özelliği daha yüksektir.

 3) İstasyon Yöntemi: Fare yemleri istasyon denen özel plastik kutuların içerisine konulur. Böylece çocukların fare yemlerine dokunması engellenmiş olur.

 4) Pulverizatör Yöntemi: Logar ve ya foseptik çukurlarında uygulama yapılır. Birçok böceğin yuvası olan bu alanlara uygulama yapıldığında yuvasında yok edilmiş olur.

 5) Termal Sisleme Yöntemi : Logar sistemlerinde uygulanır. Tesisat içerisinde saklanan böceklerin ölmesini sağlar.

Unutulmamalıdır ki bu uygulamalar okulların kapalı olduğu günler yapılmaktadır. Bu yüzden çocuklarla teması 0 dır.

Evde Kalıcı Leke, Koku, Renk, İz Olur Mu?
Herhangi bir şekilde evinizde kalıcı leke, renk, iz, koku kalmaz.
Eve Ne Zaman Girebiliriz ?
En az 4 saat sonrasında girilebilir 30 dakika havalandırmadan sonra evin içinde yatılabilir.
 
İlaçların Bize Zararı Var mı ?
Kullanılan kimyasallar Dünya Sağlık Örgütü ( World Health Organization – WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup yapılan testlerde insanlarda uygun uygulama koşullarında zarara neden olmadığı anlaşılmıştır.
İlacın Etkisi Ne Kadar Sürer?
6 Aya kadar İlaçlarımız Etkilidir.
Hemen Ara
× Whatsapp İletişim