0545 814 07 07
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
TAHTA KURUSU İLAÇLAMA

Tahta kuruları insan kanı emen ve geceleri aktif olan canlılardır. Geceleri aktif oldukları için mücadelesi oldukça zordur. Gündüzleri elektrik prizlerine yatak kıvrımlarına, yatak içlerine, kornişlere, süpürgeliklere, koltuk dikişlerine saklanabilirler. Tahta kuruları insanda ciltte döküntüler, alerjik reaksiyonlar ve psikolojik etkilere sebep verir. Tahta kuruları bu kadar rahatsızlık verirken herhangi bir hastalığı bulaştırdığı rapor edilmemiştir. Tahta kuruları insanlar için çok rahatsız edici ve kolay yok edilemeyen bir haşere türüdür. Uygulamanın en ince ayrıntısına kadar yapılmalıdır. Bunun içinde teknik aletlerin kullanılması gereklidir. Hızlı ve sağlıklı sonuca ulaşmak için LARA İLAÇLAMA 05458140707. Kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup evlerinizde leke, koku, renk, iz bırakmaz.

Türkiye’de kuş biti olarak anılan Dermanyssus gallinae aslında ektoparazit olan bir akardır. İnsanlar ve memeli hayvanlarında kanlarını emebilirler. Böylece vektörü oldukları bir çok hastalığı da bulaştırırlar.

Normalde gece saldırmalarına rağmen gündüzleri de saldırırlar. Genellikle gri- beyaz renkli olsalar da kırmızımsı-kahverengi renklerde de olabilirler. Yumurtadan ergine ulaşmaları süresi 7 güne kadar kısabilirler. -20 santigrat derecenin altı ve 45  santigrat derecenin üstü sıcaklıklarda ölürler.

Kuş bitlerinden kurtulmak için öncelikle evin etrafındaki kuş yuvaları bozulmalı ve ev ilaçlanmalıdır.

BİYOLOG GÜRBEY ERBAY

MESUL MÜDÜR

Call Now ButtonHEMEN ARA 0545 814 07 07