0545 814 07 07
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

TAHTA KURUSU İLAÇLAMA

24 Şubat 2018
183 kez görüntülendi
TAHTA KURUSU İLAÇLAMA

Tahta kuruları insan kanı emen ve geceleri aktif olan canlılardır. Geceleri aktif oldukları için mücadelesi oldukça zordur. Gündüzleri elektrik prizlerine yatak kıvrımlarına, yatak içlerine, kornişlere, süpürgeliklere, koltuk dikişlerine saklanabilirler. Tahta kuruları insanda ciltte döküntüler, alerjik reaksiyonlar ve psikolojik etkilere sebep verir. Tahta kuruları bu kadar rahatsızlık verirken herhangi bir hastalığı bulaştırdığı rapor edilmemiştir. Tahta kuruları insanlar için çok rahatsız edici ve kolay yok edilemeyen bir haşere türüdür. Uygulamanın en ince ayrıntısına kadar yapılmalıdır. Bunun içinde teknik aletlerin kullanılması gereklidir.

Görüntüsü kasık biti gibi oval olduğu için bir densede aslında keneler gibi akarlar grubunda yer alıp 8 bacaklıdırlar. Genellikle beyaz-gri renkli olsalarda kahverengimsi kırmızı renkte olanları da vardır.

Geceleri saldırırlar ve kaşıntıları sabah hissedildiği için böcekte görülmediğinden pek anlaşılmaz. Gündüzleri de saldırdıkları görülmüştür.

Dinlenmek için ışık kaynağından uzak yarık, çatlak, panjur arası ve panjur makara arası, klima motoru arkası gibi yerlerde kuşların yuvalarında saklanabililer. Boyutları 1 m.m. e ulaşabilir ama bu boyutlar gözle görmek için oldukça küçüktür. Hızlı ve sağlıklı sonuca ulaşmak için LARA İLAÇLAMA 05458140707. Kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup evlerinizde leke, koku, renk, iz bırakmaz.

 

LARA İLAÇLAMA 0545 814 07 07

Biyolog

GÜRBEY ERBAY

TAHTA KURUSU İLAÇLAMA
Oy verebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan AKREP İLAÇLAMA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?