0545 814 07 07
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

FARE İLAÇLAMA

23 Aralık 2018
852 kez görüntülendi
FARE İLAÇLAMA

Fareler insanlar gibi memeli hayvanlardır ki tek ortak özelliğimiz bu değildir. Genomlarımız birbirine çok benzer ve bu yüzden sosyolojiden tıpa kadar bir çok alanda insanlar için model olarak kullanılan hayvanlardır.

Fareler de bizim gibi hepçillerdir ve bir çok gıdamız ortaktır. Bu ortak gıdalar nedeni ile fareler insan yapıları olan otel, ev, bina, apartman, rezidans, ahıl, ağır, fabrika, v.b. alanlarda insanların karşılarına çıkarlar. Özellikle soğuk havalarda doğada besin bulamayan fareler insan yapılarına gelirler.

Antalya ilkbahar ve yaz mevsimlerinde toprak ürünleri açısından oldukça verimlidir. Bu dönemi fareler üreyerek ve daha çok alana yayılarak iyi değerlendirirler. Kış aylarında uykuya geçmeyen fareler soğuktan korunmak için kürk ve yağ dokusunu iyi kullansa da ev gibi insan yapılarına giderek orada kışı geçirirler.

Evlere yerleşen fareler buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon gibi bir çok elektronik cihaza zarar verirler. Gıda maddelerini hem yiyerek hem de üzerine idrarlarını yaparak kullanılamaz hale getirirler. Evlerinizde fare gördüğünüzde LARA İLAÇLAMA 0545 814 07 07.

BİYOLOG GÜRBEY ERBAY

MESUL MÜDÜR

Call Now ButtonHEMEN ARA 0545 814 07 07