0545 814 07 07
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

EV İLAÇLAMA

Anasayfa » EV İLAÇLAMA

LARA HAŞERE VE BÖCEK İLAÇLAMA

İLETİŞİM  0545 814 07 07

EV İLAÇLAMA

Özellikle Antalyanın iklim olarak sıcak olması nedeniyle oldukça fazla evlerde böcek görülmektedir.Sizin de böcek sorununuz var ise ilaçlama hizmeti için Antalya ilaçlamayı hemen arayabilirsiniz.Antalya Böcek ve Haşere İlaçlama Evlerde bulunan gıda zararlılarına (hamam böceği türleri, karınca, ambar biti ve güve v.b) karşı Lara İlaçlama olarak 3 aşamalı ilaçlama uygulaması yapılmaktadır.Bu Uygulamalar ;

  1.  GEL YÖNTEMİ

Lara İlaçlama olarak Gel yöntemi mutfak dolaplarının menteşe boşluklarına, dolap ile duvar arasına, çatlaklara, lavabo su taşma deliklerine, süpürgeliklere uygulanır. 6 aya kadar koruyucu etkisini korumaktadır.Özellikle mutfak dolapları menteşelerine uygulanır böylece tabak, çanak, bıçak, çatal gibi gıda ile direkt temas halindeki malzemelere kontaminasyon (bulaşma) engellenmiş olur. Böylece de bir daha bütün bulaşıklar bir daha yıkanmamış olur.

       2.  BARİYER YÖNTEMİ (ŞERİT YÖNTEMİ)      :

Ev içerisindeki koridor, oda, mutfak ve tuvaletlerin köşe bentlerinde ve kapı pervazlarında mekanik el pompası ile ilaçlama uygulaması yapılır. Uygulamalar sırasın da duvar ve dolap aralarına, çatlaklara, boşluklara da uygulama yapılır. Bu bölgeler haşerelerin saklandıkları, yuvalandıkları ve dinlendikleri bölgelerdir. Bu bölgelere yaptığımız uygulamalar sonucu haşereler üzerlerine gelen ilacın flushing out etkisi sonucu ortaya çıkacak ve hızlıca öleceklerdir.

       3.  SOĞUK SİSLEME YÖNTEMİ ( ULV YÖNTEMİ):

Elektrikli bir cihaz ile yapılır. Cihazın tankına kimyasal ile çözünmüş şekilde insektisit konulur. Uygulama çözeltiyi çok küçük parçalara ayırarak havada bir sis tabakası oluşturur. Yürüyen ve uçan bütün haşereleri hızlıca etkisi altına alır. Gel ve bariyer yöntemine göre kalıcılık daha azdır ama insan elinin ulaşamayacağı her yeri ulaşabilmesi ve uçkun mücadelesini çok kolaylaştırması nedeni ile uygulanmaktadır.

Merak Edilen Sorular
Evde Kalıcı Leke, Koku, Renk, İz Olur Mu?
Herhangi bir şekilde evinizde kalıcı leke, renk, iz, koku kalmaz.
Eve Ne Zaman Girebiliriz ?
En az 2 saat sonrasında girebilir 30 dakika havalandırmadan sonra evin içinde yatılabilir.
İlaçların Bize Zararı Var mı ?
Kullanılan kimyasallar Dünya Sağlık Örgütü ( World Health Organization – WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup yapılan testlerde insanlarda uygun uygulama koşullarında zarara neden olmadığı anlaşılmıştır.

BİYOLOG GÜRBEY ERBAY

MESUL MÜDÜR