0545 814 07 07
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Corona Virüsünden Korunma Yöntemleri

01 Şubat 2020
388 kez görüntülendi
Corona Virüsünden Korunma  Yöntemleri

Çin’in Wuhan kentinde 2019 yılının son günlerinde ortaya çıkan hastalığın yanı sıra 21. yüzyılın ilk uluslar arası sağlık problemine neden olan SARS ve yüksek ölüm oranları ile dünya gündemine bomba gibi düşen MERS hastalığının da dahil olduğu Virüs ailesinin adıdır. Hastalık genel grip belirtileri olan burun akıntısı, öksürük, boğaz ağrısı, baş ağrısı ve bir kaç gün süren ateşlenme belirtileri ile kendini göstermeye başlar. Bağışıklık sistemi zayıf, yaşlı ve küçük çocuklarda pnömoni ve ya bronşite çevirebilir.
Korunma yöntemi olarak maske takmak önerilmektedir ama yeterli değildir. Hapşırma ile birlikte göz çevresi gibi hassas dokulara bulaşı olma ihtimali yüksektir. Maske kullanmak haricinde eldiven takmak, C vitamini almak, insanlarla yakınlaşmaktan kaçınmak, ellerin dezenfektan ile temizlenmesi ve sürekli bulunduğumuz ortamların temizliğine dikkat etmeliyiz.

Evlerimizde yapacağımız dezenfeksiyon işlemleri ile ortam sağlığı sağlanmaktadır.Dezenfektanlar ile bulunduğunuz ortamdaki tüm zararlı mikroplardan kurtulabilirsiniz. LARA İLAÇLAMA olarak evlerinizde leke, koku, renk, iz bırakmadan Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı kimyasallar ile dezenfeksiyon işlemini yapmaktayız.

LARA İLAÇLAMA İRTİBAT TEL :0545 814 07 07

 BİYOLOG GÜRBEY ERBAY

 MESUL MÜDÜR 

Call Now ButtonHEMEN ARA 0545 814 07 07