0545 814 07 07
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BELEK BOĞAZKENT İLAÇLAMA

Anasayfa » BELEK BOĞAZKENT İLAÇLAMA

Serik‘in iki beldesinden biri BELEK. Turizm açısından gelişmiş oteller ve tatil köylerini barındıran ve yurt dışından birçok misafiri ağırlayan beldedir.  Beldenin sembolü haline gelen Saat Kulesi şehrin tam ortasında bulunmaktadır ve beldenin pazarı olan salı pazarı saatin etrafında kurulmaktadır. Yerel halk tarım arazilerinde ürettiği ürünleri de burada satılmaktadır. Yanlış duymadınız sadece turizme dayalı bir ekonomi değil tarıma da yönelmiştir. Toprak örtüsü ovalarda bunu sağlamıştır.

8 km düz sahili olan şehir, otel zincirlerinin dikkatini çekmiş ve beldeye ağırlıkla büyük tatil köyleri kurulmuştur.  Belek ve Kadriye’nin sahillerinde bir çok aktiviteye katılabilir ve tatilinizi hiç sıkılmadan geçirebilirsiniz. Şehir merkezinde bir çok deri mağazası, süper market, kuyumcu, restoran ve eğlence merkezi bulunmaktadır. Merkezde bir tiyatro, şelale ve bir cami bulunmaktadır. Pazar günleri ise burada meyve sebze pazarı kurulmaktadır. Belek sadece Türkiye’nin turizm kendi olmasının dışında Türkiye’nin golf merkezi olarak ta bilinir ve Dünyaca ünlü golf kulüpleri buraya kamp amaçlı gelir. Golfun yanı sıra dünyaca ünlü futbol, basketbol ve tenis takımları bile Belek’i kamp alanı olarak kullanırlar.

Antalya’nın her yerinde olduğu gibi burada da can sıkıcı haşereler olabilmektedir. Bu durumda LARA İLAÇLAMA 0545 814 07 07 .

 

 

Call Now ButtonHEMEN ARA 0545 814 07 07