0545 814 07 07
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BÖCEK İLAÇLAMA ANTALYA

Anasayfa »

BÖCEK İLAÇLAMA ANTALYA

Antalya Böcek ve Haşere İlaçlama Şirketi İhtiyacınız İçin Buradayız!

ANTALYA BÖCEK İLAÇLAMA

ÜCRETSİZ KEŞİF VE BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN

0545 814 07 07

Yaşam standartlarınızı bir anda alt üst eden ve evinizin beklenmeyen misafirleri olan böcekler, zamanla sizin için bir kâbusa dönüşür. Evinizi, ofisinizi veya bulunduğunuz herhangi bir ortamı böceklerden arındırmak ve size yepyeni, tertemiz bir ortam sunmak için Lara İlaçlama olarak böcek ilaçlama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Antalya böcek ilaçlama konusunda istediğiniz desteği bulabileceğiniz firmamız, dilediğiniz an hizmet vermek için bir telefonunuzu bekliyor. Titiz çalışmamız ve kesin çözümümüzle! Sağlık Bakanlığı Onaylı Firmamıza Ücretsiz Keşif ve Bilgi Almak için Hemen Arayın.

Tüm ilaçlamalar da %25 İndirimden Hemen Faydalanmak için Arayın!!!

Müşterilerimizin Yorumları İçin Tıklayın!!!

Referanslarımıza Ulaşmak İçin Tıklayın!!!!

SERTİFİKALARIMIZA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!!!

Antalya İlaçlama

İnsanlar, yaşadıkları alanlarının hijyenik olmasını ister. Bunun için ise hijyenik olmayan hayvan ve haşerelerin bu alanlara girmemesi için bir takım önlemler alır. Tarih boyunca, söz konusu durum bu şekilde olmuştur. Fakat günümüzde insanların yaşam alanları ile haşerelerin yaşam alanları kesişmiştir. Genişleyen insan yaşam alanları, bazı hayvan ve haşerelerin artık insanların olduğu bölgelerde yaşamasını adeta zorunlu hale getirmiştir. Bu durum, insanların böcek ve benzer zararlılara maruz kalmasına neden olmaktadır. İşte tam bu noktada Antalya ilaçlama hizmetleri devreye girmekte ve sizin yaşadığınız alanların daha temiz ve hijyenik olmasını sağlamaktadır.

Böcekler ve diğer zararlılar, artık yaşamın her alanında görülebilmektedir. Bunlarla mücadele etmek, son derece kolay gibi görülebilir, fakat yapılacaklar sanıldığı kadar kolay değildir. Antalya ilaçlama işlemi, eczaneden ya da marketten alınan ilaçların belli noktalara konulması değildir. Eğer böyle bir işlem yaparsanız, böceklerden tam olarak kurtulamadığınız gibi, böceklerin sayısında ciddi bir artış yaşanmasına da neden olabilirsiniz.

Antalya İlaçlama Nasıl Yapılır?

Antalya ilaçlama hakkında bilinmesi gereken ilk husus, bu işlemin profesyonel bir şekilde yapılması gerektiğidir. İnsanlar, evlerinde, iş yerlerinde ya da bahçelerinde gördükleri böcekleri yakın tanımaz ve sadece bunlara böcek olarak bakar. Fakat her böceğin kendi içinde farklı özellikleri vardır ve bunlar tam olarak bilindiğinde, etkili bir şekilde ilaçlama yapılabilir. Etkili ilaçlama, doğru ilacın, doğru miktarda, doğru yerlere bırakılması olarak ifade edilebilir. Bunu sıradan olarak kabul edilen insanların yapması mümkün değildir. Yanlış yapılan ilaçlama ise adeta tam bir hayal kırıklığı meydana getirecektir.

Böceklerden kesin olarak kurtulmak için yapılan Antalya ilaçlama işleminde izlenmesi gereken bir takım adımlar vardır. Bu adımlar şu şekilde sıralanabilir:

 • İlk olarak ilaçlama yapılacak bölgedeki böceklerin türü tespit edilmelidir.
 • Daha sonra bu böceklere uygun olan ilaç ya da ilaçlar belirlenmelidir.
 • Böceklerin yaşam alanları tespit edilmeli ve esas kaynak bulunmalıdır.
 • Ev halkı ilaçlama konusunda bilgilendirilmelidir.
 • Yapılacak olan Antalya ilaçlama işleminden insanların etkilenmemesi için gerekli önlemler alınmalıdır.
 • Hedeflenen bölgeler ilaçlanmalıdır.
 • İlaçlanma sonrasında belli bir süre beklenmeli ve daha sonra ölen böcekler ortamdan temizlenmelidir.

Yukarıda yer alan adımlar, genel olarak ifade edilmiş olup, böceklerin ya da diğer zararlıların türüne bağlı olarak çok daha farklı işlemlerin yapılması söz konusu olabilir. Bundan dolayı burada belirtilen adımların bazı durumlarda daha farklı olabileceğinin bilinmesi gerekmektedir.

Antalya İlaçlama Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Antalya ilaçlama esnasında dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar vardır. Eğer bunlara tam olarak dikkat edilmez ise farklı sorunlar meydana gelecek ve yapılan işlemlerden beklenilenler tam olarak karşılanmayacaktır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken hususların başında, ilaçlama yapılacak olan böcek türünün doğru olarak tespit edilmesidir. Böcek türünün doğru olarak tespit edilmesi, doğru ilaçların kullanılması anlamına gelir.

Böcekler, stres altında kaldığında daha fazla yumurta bırakır. Yaşamlarının son anlarında nesillerini devam ettirmek için böyle bir davranışa girdikleri düşünülür. Bu durum, yanlış ilaç kullanımında kendisini net olarak gösterir. Eğer kullanılan ilaçlar doğru olmaz ise böcekler hemen ölmez ve bir süre stres altında kalır. Bu durum, böceklerin yumurta bırakmasına neden olur. Böylece Antalya ilaçlama sonrasında böcek sayısında ciddi bir düşüş meydana gelir. Daha sonra ise böcek sayısı aniden artar. Bunun nedeni, bırakılan yumurtaların gelişmesi ve böceğe dönüşmesidir. Söz konusu durumun sonucunda ise çok daha kapsamlı bir ilaçlama gerekir. Bu durum hem maliyetlerin artması demektir, hem de insanların daha fazla evlerinden uzak kalması anlamına gelmektedir.

Antalya ilaçlama yapılırken doğru ilaç kullanımı son derece önemlidir. Böceklerin tamamen etkisiz duruma getirilmesinin haricinde, söz konusu ilaçların insanların yaşamlarını olumsuz olarak etkilememesi de gerekir. Çünkü bazı kalitesiz ve yanlış ilaçlar, insan sağlığı için de tehdit oluşturabilir. Kullanılan ilaçların kesinlikle insanlar için tehdit oluşturmaması ve herhangi bir kalıntı bırakmaması gerekir. Bu yönde geliştirilen farklı ilaçlar vardır ve bunlar kullanımdan bir süre sonra direkt yok olur ve herhangi bir şekilde insanları olumsuz olarak etkilemez.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise profesyonel Antalya ilaçlama hizmetlerinin alınmasıdır. Bu hizmetler sayesinde böceklerin temel kaynaklarının neresi olduğu, hangi ilacın kullanılması gerektiği ve ilaçlama yapılırken hangi tekniklerin kullanılması gerektiği gibi hususlar sorunsuz olarak yerine getirilir. Eğer amatör bir şekilde bu işlem yapılırsa, burada bahsedilen hususların doğru olarak yapılması söz konusu olmayacaktır.

Antalya İlaçlama Hizmetleri

Antalya ilaçlama yapılacak alanın özelliklerine bağlı olarak farklı prosedürler izlenmektedir. Bu prosedürler, doğru olarak izlendiğinde sorunsuz bir şekilde istenen sonuçlar alınabilir. Öncelikle ilaçlamanın yapılacağı alana bağlı olarak farklı işlemler yapılacağı unutulmamalıdır. İlaçlama yapılacak alanlardan bazıları şu şekildedir:

 • Ev ilaçlama
 • Otel ilaçlama
 • Hastane ilaçlama
 • Bahçe ilaçlama
 • Bina ilaçlama
 • Okul ilaçlama
 • Site ilaçlama
 • Lokanta ilaçlama
 • Fabrika ilaçlama
 • Fırın ilaçlama

Söz konusu alanların her birisinin kendi içinde farklı özellikleri vardır. Bundan dolayı da ilaçlama yapılırken izlenmesi gereken adımlar oldukça farklıdır.

Uzun zamandır bu alanda faaliyet gösteren firmamız, sizlerin beklentilerini en üst düzeyde karşılamakta ve yapılan ilaçlamadan en üst faydayı görmeniz sağlanmaktadır. Bu bağlamda verdiğimiz hizmetlerin yaşamınızı ciddi şekilde kolaylaştıracağını bilmenizi isteriz.

Hizmetlerimizde en gelişmiş yöntemleri kullanıyoruz. Öncelikle böceklerin tamamen yok edilmesine ve bunu yaparken de sizin herhangi bir şekilde zarar görmemenize dikkat ediyoruz. Önceliklerimizden ve Antalya ilaçlama sırasındaki temel prensiplerimizden kesinlikle taviz vermiyor ve en iyi hizmeti almanız için gerekli olan özeni fazlasıyla gösteriyoruz. Firma olarak böcek, haşere ve zararlılara yönelik ilaçlamalar yapıyoruz. Savaştığımız bazı böcek ve haşere türleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kara Böcek
 • Hamam Böceği
 • Güve
 • Tahta Kurusu
 • Sivrisinek
 • Bit
 • Pire
 • Karınca
 • Gümüş Böceği
 • Tespih Böceği
 • Kırkayak
 • Kulağakaçan
 • Toz Akarı
 • Fare
 • Yılan
 • Akrep
 • Kene
 • Salyangoz
 • Kertenkele
 • Çiyan

Yukarıda da görüleceği üzere evinizde, iş yerinizde ya da bahçenizde istemediğiniz her türlü böcek ve haşereye ilişkin hizmetlerimiz vardır. Burada belirtilen zararlıların kendi içinde farklı özellikleri vardır ve bunların mutlaka insanların yaşam alanlarından uzak tutulması gerekir.

Antalya İlaçlama Hizmetlerini Önemi

Antalya ilaçlama ile etrafınızda istemediğiniz böcek ve haşerelerden tamamen kurtulabilirsiniz. Üstelik burada bahsedilen kurtulma, kalıcıdır. Söz konusu işlem sayesinde yaşam kalitenizde ciddi bir artış meydana gelecektir. Bahsedilen işlemlerden sonra yaşam alanınızda görmek istemediğiniz böceklerden tamamen kurtulacaksınız.

Böcek ve haşereler, sadece görüntüsü ile dahi insanları rahatsız etmektedir. Fakat bunun dışında söz konusu canlılar, tam anlamıyla bir hastalık kaynağı olabilir. Çünkü bunların üzerinde farklı türde parazitler vardır. Bu parazitler, böcekler hareket ettikçe etrafa yayılır. Bunun haricinde ise böceklerin özellikle insanlar uyuduktan sonra, yani geceleri hemen her alanda dolaştığının bilinmesi gerekir. Bu durum, söz konusu parazitlerin hemen her alana yayılması anlamına gelir. Bu ise insanların yaşamları için son derece tehlikeli bir durumdur. Bu tür durumları yaşamamak için Antalya ilaçlama hizmetlerinin alınması gerekir. Böylece yaşamınız daha kaliteli ve daha hijyenik olacaktır.

Merak Edilen Sorular
Evde Kalıcı Leke, Koku, İz Olur Mu?
Herhangi bir şekilde evinizde kalıcı leke, renk, iz, koku kalmaz.
Eve Ne Zaman Girebiliriz ?
En az 2 saat sonrasında girebilir 30 dakika havalandırmadan sonra evin içinde yatılabilir.
İlaçların Bize Zararı Var mı ?
Kullanılan kimyasallar Dünya Sağlık Örgütü ( World Health Organization – WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup yapılan testlerde insanlarda uygun uygulama koşullarında zarara neden olmadığı anlaşılmıştır.
İlacın Etkisi Ne Kadar Sürer?
6 Aya kadar İlaçlarımız Etkilidir.
HİZMETLERİMİZ.
 •  

 

3 AŞAMALI BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

antalya böcek ilaçlama

Böcek İlaçlama Hizmeti

Öncelikle böcek ilaçları ile çözüm arayacağınız böceklenme sorunu, zamanla içinden çıkılmaz bir hal alır. Antalya ilaçlama konusunda oldukça fazla imkâna sahipken, kısa sürede çözüme ulaştıran Lara İlaçlama Antalya’da böcek ilaçlama konusunda ilk ve tek tercihiniz olacaktır.

Ekosistem içerisinde yer alan birçok canlının döngüyü olması gerektiği gibi sürdürmesi için gereken yaşam şartları kimi zaman bozulur. Şehirde yaşayan böcekler de bu nedenle tanımadıkları ortamlarda üremeye başlar. Bulunduğunuz ortamı bu böceklerden kurtarmak hem sizin, hem de yakınlarınızın ihtiyacıdır. Zira evlerinizde yaşayan bir bebek için bir böceğin varlığı tehlikeli bir durumun habercisi olabilir.

Özellikle Antalya’nın iklim olarak sıcak olması nedeniyle oldukça fazla böcek evlerde görülmektedir.Sizin de böcek sorununuz var ise ilaçlama hizmeti için Antalya’da Lara ilaçlamayı hemen arayabilirsiniz.Antalya Lara Böcek ve Haşere İlaçlama Evlerde bulunan gıda zararlılarına (hamam böceği türleri, karınca, ambar biti ve güve v.b) karşı olarak 3 aşamalı ilaçlama uygulaması yapılmaktadır.Bu Uygulamalar ;

 1.  GEL YÖNTEMİ

Lara İlaçlama olarak Gel yöntemi mutfak dolaplarının menteşe boşluklarına, dolap ile duvar arasına, çatlaklara, lavabo su taşma deliklerine, süpürgeliklere uygulanır. 6 aya kadar koruyucu etkisini korumaktadır.Özellikle mutfak dolapları menteşelerine uygulanır böylece tabak, çanak, bıçak, çatal gibi gıda ile direkt temas halindeki malzemelere kontaminasyon (bulaşma) engellenmiş olur. Böylece de bir daha bütün bulaşıklar bir daha yıkanmamış olur.

       2.  BARİYER YÖNTEMİ (ŞERİT YÖNTEMİ)      :

Ev içerisindeki koridor, oda, mutfak ve tuvaletlerin köşe bentlerinde ve kapı pervazlarında mekanik el pompası ile ilaçlama uygulaması yapılır. Uygulamalar sırasın da duvar ve dolap aralarına, çatlaklara, boşluklara da uygulama yapılır. Bu bölgeler haşerelerin saklandıkları, yuvalandıkları ve dinlendikleri bölgelerdir. Bu bölgelere yaptığımız uygulamalar sonucu haşereler üzerlerine gelen ilacın flushing out etkisi sonucu ortaya çıkacak ve hızlıca öleceklerdir.

       3.  SOĞUK SİSLEME YÖNTEMİ ( ULV YÖNTEMİ):

Elektrikli bir cihaz ile yapılır. Cihazın tankına kimyasal ile çözünmüş şekilde insektisit konulur. Uygulama çözeltiyi çok küçük parçalara ayırarak havada bir sis tabakası oluşturur. Yürüyen ve uçan bütün haşereleri hızlıca etkisi altına alır. Gel ve bariyer yöntemine göre kalıcılık daha azdır ama insan elinin ulaşamayacağı her yeri ulaşabilmesi ve uçkun mücadelesini çok kolaylaştırması nedeni ile uygulanmaktadır.

Evlerde Antalya ili çevresinde genellikle hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama, güve ilaçlama, karınca ilaçlama, kene ilaçlama, kuş biti ilaçlama konularında Eğitimli ve Profesyonel İlaçlama Ekimiz ile Hizmeti Vermekteyiz.

Eğitimli ve Profesyonel Ekibimiz ile antalya ilaçlama şirketleri , antalya böcek ilaçlama firması olarak siz değerli müşterilerimize böcek ilaçlama fiyatları hususun da Uygun Fiyat Garantisi Vermektedir

BİYOLOG GÜRBEY ERBAY

MESUL MÜDÜR

ANTALYA BÖCEK İLAÇLAMA İHTİYACINIZ İÇİN

LARA İLAÇLAMA İLETİŞİM  0545 814 07 07

 

Antalya Ev İlaçlama Hizmet Bölgeleri

.

 

Antalya Ev  İlaçlama Hizmet Bölgeleri

 

 • Konyaaltı Ev  İlaçlama
 • Muratpaşa Ev  İlaçlama
 • Kepez Ev  İlaçlama
 • Altınova Ev  İlaçlama
 • Döşemealtı Ev  İlaçlama
 • Yeniköy Ev  İlaçlama
 • Liman Ev  İlaçlama
 • Sarısu Ev  İlaçlama
 • Hurma Ev  İlaçlama
 • Çakırlar Ev  İlaçlama
 • Geyikbayırı Ev  İlaçlama
 • Uncalı Ev  İlaçlama
 • Bahtılı Ev  İlaçlama
 • Lara Ev  İlaçlama
 • Güzeloba Ev  İlaçlama
 • Kırcami Ev  İlaçlama
 • Altınkum Ev  İlaçlama
 • Kundu Ev  İlaçlama
 • Varsak Ev  İlaçlama
 • Sütçüler Ev  İlaçlama
 • Aksu Ev  İlaçlama
 • Kütükçü Ev  İlaçlama
 • Su İşleri Ev  İlaçlama
 • Pınarlı Ev  İlaçlama
 • Ahatlı Ev  İlaçlama
 • Organize Sanayi Ev  İlaçlama

Call Now ButtonHEMEN ARA 0545 814 07 07